سولات متداول
کافیته ساده‌ترین راه برای شروع درآمدزایی مستقیم از طرفداران است. خوانندگان یا بینندگان محتوا‌های شما در صورت تمایل به حمایت مبلغ دلخواهی تحت عنوان خرید قهوه برای شما اهدا می‌کنند.
در صورت داشتن نظرات، انتقادات و پیشنهادات در رابطه با کافیته می‌توانید در قسمت تماس با ما و یا قسمت تیکت در پنل کاربری و یا شبکه‌های اجتماعی ما را آگاه فرمایید.
کافیته یک پلتفرم رایگان است که با توجه به نیازمندی‌های کاربران در حال توسعه می‌باشد. شما می‌توانید در صورت هرگونه نیازمندی جدید، آن را با کافیته در میان بگذارید. سعی ما بر این است که یک پلتفرم کامل و جامع در اختیار کاربران قرار دهیم.
کافیته یک پلتفرم کاملا رایگان است که با هدف تشویق و فرهنگ‌سازی برای تولید و نشر محتوا‌های رایگان شروع به کار کرده است.
بسته به فعالیتی که دارید می‌توانید لینک پروفایل خود را به خوانندگان یا بینندگان خود معرفی کنید. کاربران با کلیک رو لینک پروفایل شما یا اسکن کردن QR Code پروفایل شما می‌توانند در صفحه کافیته به شما دونیت کنند.
تمامی کسانی که در زمینه هنری یا محتوایی اعم از هنرمندان، پادکست‌،‌ها نویسندگان، صنایع دستی، عکاسان، فیلم‌سازان، بازیگران و موسیقی‌دان‌های، برنامه نویسان، فن پیچ‌ها یا پیچ‌های آموزشی اینستاگرام و ... همگی می‌توانند از کافیته استفاده کنند.
در حال حاظر با کیف پول 40 هزار تومان می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را وارد کنید که بعد از 24 یا حداکثر 48 ساعت از طرف کافیته به حسابتان واریز خواهد شد. دقت داشته باشید که شماره حساب و نام دارنده حساب را در قسمت اطلاعات حساب بانک وارد نمیاد.
میتوانید به کافیته قهوه دونیت کنید و یا با معرفی کردن از کافیته حمایت کنید با حمایت کردن از کافیته شما نیز نقش مهمی در تولید محتوا رایگان خواهید داشت.